Kontaktujte nás

KENA - PRAHA s.r.o.

 

Kancelář:

K Červenému dvoru 26

130 00 Praha 3

 

E-mail

autodoprava@kena-praha.cz

 

Čeněk Kepák

+420 731 160 872

+420 736 749 715

cenek.kepak@kena-praha.cz

Úvodní stránka Naše služby

w dodavkova-autodoprava-praha-14Naše služby v oblasti autodopravy do 3,5t

V rámci našich služeb v oblasti dodávkové autodopravy vám můžeme nabídnout:

 

Vnitrostátní autodoprava

Služby naší dodávkové autodopravy můžete využít nejen v Praze ale i v rámci celé ČR, samozřejmě vždy na základě individuální cenové nabídky pro danou zakázku.

Mám zájem o vnitrostátní autodopravu

 

Mezinárodní autodoprava

Máme bohaté zkušenosti s mezinárodní autodopravou, proto se na nás neváhejte obrátit v příadě, že potřebujete dopravit své zboží kamkoli v rámci Evropy. Naše dodávková autodoprava na mezinárodní úrovni je rychlá, spolehlivá a má skvělý poměr cena / výkon. Mezinárodní autodopravu můžete kombinovat i se službou expresní autodoprava, pokud potřebujete dopravit své zboží co nejrychleji, případně vám dokážeme v rámci naší nabídky také garantovat čas dodání do místa určení.

Mám zájem o mezinárodní autodopravu

 

w dodavkova-autodoprava-praha-05Expresní autodoprava

V určitých případech potřebuje zákazník dodat náklad v co nejrychlejším možném čase. Rozumíme vašim potřebám, proto vám nabízíme možnost expresní autodopravy. Pokud jste v časové tísni a potřebujete dopravit své zboží do víle opravdu rychle, neváhejte nás kontaktovat.

Mám zájem o expresní autodopravu

 

Kurýrní služba po Praze

V rámci území hlavního města Prahy nabízíme autodopravu našimi vozy formou kurýrních služeb. Kurýrní službou je myšleno vyzvednutí zásilky / zboží v dohodnutém čase u odesílatele a posléze jeho bezodkladné doručení adresátovi. Oproti klasickém zasílání zásilek poštou nebo přepravní společností má námi poskytovaná kurýrní služba řadu výhod, především v rychlosti, flexibilitě a také ceně při přepravě zásilek o vyšší hmotnosti. Přesvědčte se sami a vyzkoušejte si naši kurýrní službu po Praze!

Mám zájem o kurýrní službu

 

Pravidelná autodoprava

Pokud potřebujete přepravovat náklad / zboží pravidelně z místa A do místa B, a to jak na mezinárodní tak vnitrostátní úrovni, neváhejte nás kontaktovat a získejte tak výhodnější podmínky, které poskytujeme svým pravidelným zákazníkům. Pro konkrétní dohodnutí podmínek nás prosím kontaktujte.

Mám zájem o pravidelnou autodopravu